header
-

Mirosa II to kwiaciarnia, która zawodowo i z przyjemnością zajmuje się doręczaniem szczęścia. Bukiety, które komponuje każdego dnia mają tylko jedno, ale jakże ważne zadanie: wywołać uśmiech na twarzy odbiorcy.

-

Kwiaty to nasza namiastka raju na ziemi i zapewne to właśnie sprawia, że są one idealne na każdą okazję, dlatego też odpowiednie aranżacje znajdują tutaj klienci indywidualni, a także firmy. W ofercie można znaleźć tradycyjne kompozycje z dedykowanymi nazwami, które znacznie ułatwiają wybór, ale również własne wizje klientów są tutaj przygotowywane z dużym entuzjazmem.

Biorąc pod uwagę pęd w jakim żyjemy, kwiaciarnia specjalizuje się w sprzedaży online, umożliwiając zamówienia i szybkie realizacje na całym świecie. Mirosa II swoje miejsce na ziemi znalazła we Wrocławiu, gdzie od lat towarzyszy w codziennym życiu jego mieszkańców.

Bardzo się staramy, żeby nasze bukiety były doskonałe, lecz mimo to wiemy, że nie zaspokoimy każdego.
Dlatego specjalnie dla Państwa wykonujemy indywidualne realizacje.

-

Idąc za ciosem, sprawiliśmy, że może być jeszczez szybciej. Szybka dostawa kwiatow zamwionych przez Internet nie trwa nigdy dłużej niż godzinę.

-

Mogą Państwo bezpiecznie i szybko opłacić zamówienie poprzez popularne systemy PayPal, PayU i Payeezy - przelewem lub kartą bankową.